• hipertermia

Hipertermia Warszawa - 33 międzynarodowy kongres Europejskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej

W Warszawie odbył się coroczny 33 międzynarodowy kongres poświęcony tematyce hipertermii organizowany przez European Society for Hyperthermic Oncology ESHO (Europejskie Towarzystwo Hipertermii Onkologicznej) / 22-24 maja 2019 r./ SOHOSYNERGY™ na stoisku zaprezentowało podczas zjazdu systemy do hipertermii.


Podczas kongresu zaprezentowano nowe informacje dotyczące hipertermii oraz umożliwiono wymianę doświadczeń praktyków na codzień wykorzystujących terapię w praktyce klinicznej.

Kongres został objęty honorowym patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej oraz patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego.

Przewodniczącym kongresu był Prof. nadzw. dr hab. n. med. Lucjan Wyrwicz z Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.


Na stoisku wraz z producentem SOHOSYNERGY™ zaprezentowało oferowane systemy do hipertermii: system medyczny do hipertermii powierzchniowej Hydrosun® TWH1500, system do hipertermii lokoregionalnej, miejscowej SYNCHROTHERM® RF1200S, system do hipertermii całego ciała, systemowej Heckel HT3000. Producenci systemów Heckel oraz SYNCHROTHERM® byli jednocześnie partnerami kongresu.


Zainteresowaniem uczestników cieszył się system do hipertermii powierzchniowej Hydrosun® TWH1500 - to pierwszy system na Świecie, który działa w oparciu o bezdotykowe dostarczanie energii - co tworzy nową jakość i przyszłość dla tej terapii - niesie za sobą ogromne korzyści czyniąc ten system bezkonkurencyjnym. System wykorzystywany jest już w instytucjach i uniwersytetach badawczych w Europie Zachodniej - wkrótce urządzenie powinno pojawić się również w Polsce.


Stoisko SOHOSYNERGY podczas 33 kongresu Europejskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej
Stoisko podczas 33 kongresu Europejskiego Towarzystwa Hipertermii Onkologicznej

Więcej informacji dotyczących poszczególnych rodzajów hipertermii oraz systemów medycznych do hipertermii na stronie: www.sohosynergy.pl


#hipertermia #hipertermiapowierzchniowa #hipertermialokoregionalna #hipertermiapunktowa #hipertermiamiejscowa #hipertermiagleboka #hipertermiapojemnosciowa #elektrohipertermia #hipertermiacalegociala #hipertermiaogolnoustrojowa #hipertermiasystemowa #systemydohipertermii #systemdohipertermii #urzadzeniadohipertermii #aparaturadohipertermii #immunoterapia #immunoterapiaraka #onkologia #nowotwor #rak #esho #konferencja #kongres #zjazd #producent #dystrybucja #sprzedaz #serwis #infrared #hipertermiawarszawa