• hipertermia

Na czym polega hipertermia lokoregionalna? Jak działa?

Nazywana również hipertermią miejscową, miejscową głęboką, punktową głęboką, hipertermią pojemnościową czy elektrohipertermią.

Metoda hipertermii punktowej wykorzystuje terapeutyczne zalety ciepła. W trakcie zabiegu w sposób zamierzony i kontrolowany podnoszona jest temperatura w obrębie guza nowotworowego (42 — 43°C). Dotyczy guzów zlokalizowanych w głębi ciała. Zwiększa skuteczność oraz niweluje negatywne skutki chemio i radioterapii.


System medyczny SYNCHROTHERM RF1200S do hipertermii lokoregionalnej

Hipertermia wzmaga efekty terapeutyczne (niszczenie komórek nowotworowych) uzyskiwane przy zastosowaniu chemioterapii i radioterapii, dlatego jest stosowana w skojarzeniu z tymi metodami. Stąd też mówi się w przypadku wzmagania efektów chemioterapii o działaniu chemiouczulającm, a w przypadku radioterapii o efekcie radiouczulającym. 

Badania kliniczne potwierdziły synergistyczne działanie hipertermii w połączeniu z klasycznym leczeniem, w porównaniu z pacjentami, którzy poddani zostali tylko tradycyjnym metodom leczenia. 


Aparatura medyczna SYNCHROTHERM RF1200S do hipertermii punktowej

SOHOSYNERGY™ jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce włoskiego systemu do hipertermii lokoregionalnej SYNCHROTHERM RF1200S. Włoski producent jest innowatorem hipertermii lokoregionalnej na Świecie z ponad 35-letnim doświadczeniem.


Więcej informacji na temat zastosowania, efektów oraz szczegółów dotyczących systemu medycznego na stronie: www.sohosynergy.pl/hipertermia-lokoregionalna-punktowa


#hipertermia #naczympolegahipertermia #hipertermialokoregionalna #elektrohipertermia #hipertermiapunktowa #hipertermiagłęboka #hipertermiamiejscowa #hipertermiamiejscowagłęboka #hipertermiapojemnościowa #hipertermiawarszawa #terapiawspomagająca #onkologia #systemmedyczny #aparaturadohipertermii #urządzeniedohipertermii #łóżkodohipertermii #leczenieraka #nowotwór #rak


Kontakt

SPRZEDAŻ  /  SZKOLENIA  /  SERWIS

Systemy medyczne dla nowoczesnych placówek medycznych.

Systemy medyczne. 

Hipertermia. 

  • Biały Facebook Ikona