• hipertermia

Na czym polega hipertermia powierzchniowa? Jak działa?

To nowoczesna terapia wspomagająca leczenie onkologiczne. Polega na podniesieniu temperatury w obrębie leczonego obszaru do maksymalnie 43°C. Proces taki jak nigdy wcześniej zwiększa skuteczność radioterapii oraz niweluje jej toksyczność.

System medyczny Hydrosun TWH1500 Hipertermia powierzchniowa

Randomizowane badania kliniczne potwierdzają skuteczność hipertermii powierzchniowej.

Wskaźniki odpowiedzi u pacjentów stosujących połączone leczenie wykazują szczególnie wysokie korzyści w porównaniu z osobami poddanymi samej radioterapii bez skojarzenia jej z hipertermią. Zarówno w zakresie skutecznej kontroli guza oraz długości życia pacjentów.


Terapia hipertermii powierzchniowej stosowana jest w skojarzeniu z radioterapią. Dołączenie do radioterapii hipertermii pozwala na zmniejszenie promieniowania do najniższych jak do tej pory dawek przy jednoczesnym wzroście skuteczności terapii.


Niemiecki system medyczny Hydrosun® TWH1500 jest pierwszym na Świecie urządzeniem do hipertermii powierzchniowej pracującym w oparciu o bezdotykowe dostarczenie energii co niesie za sobą ogromne korzyści i czyni ten system bezkonkurencyjnym.


System medyczny został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Hydrosun Medizintechnik GmbH, Mullheim / Niemcy będącą pionierem i światowym liderem w technologii podczerwieni A z filtrem wodnym.

System sprzedawany jest przez światowych dystrybutorów. Na terenie Polski jego wyłącznym dystrybutorem jest SOHOSYNERGY™.


Więcej informacji na temat zastosowania, efektów oraz szczegółów dotyczących systemu medycznego na stronie: www.sohosynergy.pl/hipertermia-powierzchniowa


#hipertermia #hipertermiapowierzchniowa #radioterapia #onkologia #nowotwór #rak #terapiawspomagająca #hydrosunTWH1500 #systemmedyczny #aparaturamedyczna #łóżkodohipertermii #systemmedycznydohipertermii #hipertermiawarszawa #czerniak #nowotwórpiersi

Kontakt

SPRZEDAŻ  /  SZKOLENIA  /  SERWIS

Systemy medyczne dla nowoczesnych placówek medycznych.

Systemy medyczne. 

Hipertermia. 

  • Biały Facebook Ikona