top of page
  • hipertermia

Na czym polega hipertermia powierzchniowa? Jak działa?

To nowoczesna terapia wspomagająca leczenie onkologiczne. Polega na podniesieniu temperatury w obrębie leczonego obszaru do maksymalnie 43°C. Proces taki jak nigdy wcześniej zwiększa skuteczność radioterapii oraz niweluje jej toksyczność.

System medyczny Hydrosun TWH1500 do hipertermii powierzchniowej, hipertermia, aparatura medyczna
System medyczny Hydrosun TWH1500 Hipertermia powierzchniowa

Randomizowane badania kliniczne potwierdzają skuteczność hipertermii powierzchniowej.

Wskaźniki odpowiedzi u pacjentów stosujących połączone leczenie wykazują szczególnie wysokie korzyści w porównaniu z osobami poddanymi samej radioterapii bez skojarzenia jej z hipertermią. Zarówno w zakresie skutecznej kontroli guza oraz długości życia pacjentów.


Terapia hipertermii powierzchniowej stosowana jest w skojarzeniu z radioterapią. Dołączenie do radioterapii hipertermii pozwala na zmniejszenie promieniowania do najniższych jak do tej pory dawek przy jednoczesnym wzroście skuteczności terapii.


Niemiecki system medyczny Hydrosun® TWH1500 jest pierwszym na Świecie urządzeniem do hipertermii powierzchniowej pracującym w oparciu o bezdotykowe dostarczenie energii co niesie za sobą ogromne korzyści i czyni ten system bezkonkurencyjnym.


System medyczny został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Hydrosun Medizintechnik GmbH, Mullheim / Niemcy będącą pionierem i światowym liderem w technologii podczerwieni A z filtrem wodnym.

System sprzedawany jest przez światowych dystrybutorów. Na terenie Polski jego wyłącznym dystrybutorem jest SOHOSYNERGY™.


Więcej informacji na temat zastosowania, efektów oraz szczegółów dotyczących systemu medycznego na stronie: www.sohosynergy.pl/hipertermia-powierzchniowa


#hipertermia #hipertermiapowierzchniowa #radioterapia #onkologia #nowotwór #rak #terapiawspomagająca #hydrosunTWH1500 #systemmedyczny #aparaturamedyczna #łóżkodohipertermii #systemmedycznydohipertermii #hipertermiawarszawa #czerniak #nowotwórpiersi

bottom of page